ARMTECH
Produkty

Znajd nas na facebooku

Firma Armtech od wielu lat zajmuje się dystrybucją maszyn światowych producentów na polskim rynku oraz świadczy usługi w zakresie:

Jesteśmy dystrybutorem firm:

Gritco

Gritco

Jako niezależny producent, Gritco specjalizuje się w projektowaniu, rozwoju i produkcji profesjonalnych jednostek do czyszczenia strumieniowego.

Wszystkie elementy do pełnego łańcucha obróbki

Jedno słabe ogniwo określa siłę całego łańcucha. Dlatego zakres sprzętu oferowanego przez Gritco obejmuje wszystkie elementy potrzebne do obróbki strumieniowej, z wyjątkiem (z oczywistych powodów) sprężarki. Tylko prawidłowa kompozycja różnych elementów daje pożądane rezultaty i odpowiedni zysk.

Vixen

Vixen

Vixen posiada ponad 20 lat doświadczenia w dostarczaniu wysokiej jakości maszyn do obróbki strumieniowo ściernej i odtłuszczania dla klientów na całym świecie.

Vixen dostarcza sprzęt do głównych firm międzynarodowych, które zajmują się wytwarzaniem, lotnictwem i inżynierią przemysłową jak i innymi branżami przemysłu oraz posiadają doświadczenie w projektowaniu i budowie maszyn do różnych zastosowań. Wszystkie maszyny i sprzęt są projektowane w fabryce Vixen w północnej Anglii, a oddany dział sprzedaży pracuje blisko klientów, aby zapewnić szybką i bezproblemową dostawę swoich produktów.
Doświadczenie Vixena, jego wiedza i wszechstronność oznaczają, że różnorodne maszyny do obróbek powierzchniowych są ciągle najlepszym wyborem, jeśli chodzi o obróbkę strumieniowo ścierną i problemy z odtłuszczaniem.

 

IBIX

IBIX

IBIX to młoda, dynamiczna firma, z silnym duchem komercyjnym i silnej orientacji na klienta w dostarczaniu produktów i usług o wysokiej jakości. Gwarancja, niezawodność i zdolność do zapewnienia na miarę rozwiązań są kluczowymi wartościami, które napędzają przedsiębiorstwo.

IBIX narodził się jako wyzwanie dla rynku, prowadzony przez założycieli Caterina i Susanna Giovannini. Zespół firmy doświadczony w inżynierii i wzornictwie przemysłowym, opracował nowy system piaskowania, technicznie zaawansowanego i praktycznego, z szeroką gamą zastosowania w porównaniu do systemów już istniejących.

Technologia IBIX, wyróżnia się swoją uniwersalnością, jest lekka i łatwa w obsłudze i prosta w transporcie, pozwala na interwencję w miejscach zamkniętych oraz ma zastosowanie w wielu dziedzinach i na wiele sposobów. Cechy techniczne maszyn IBIX stają się natychmiast przewagą konkurencyjną firmy, która w ciągu kilku lat rozwinęła się nie tylko na poziomie krajowym, ale i na całym świecie. 

Dziś IBIX jest obecny w ponad 20 krajach na całym świecie z szeroką siecią partnerów. We Włoszech rozpoczęła pierwszą sieć franczyzową, dotyczącą świadczenia usług czyszczenia i konsultacji w celu rozwiązywania problemów odnowy i konserwacji powierzchni zabytkowych w architekturze miejskiej.

Uwagę skupiamy nie tylko na produkcie, ale również na usługach dla klienta, ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań sprawiają, że IBIX jest idealnym partnerem, aby osiągnąć najlepsze rezultaty w świecie renowacji i specjalistycznych czyszczeń.

 

Recta

Recta

Założona w 1993 roku w Chinach Yuson Abrasive Finishing Tools & Polishing Machines Co., Ltd. produkuje różne rodzaje ścierniw ceramicznych, aluminiowych i plastikowych, kulki aluminiowe, media stalowe, mieszaniny cieczy, wibratory, polerki odśrodkowe, bębny obrotowe, suszarki, separatory oraz inne polerki i maszyny do gratowania w szerokim zakresie kompozycji, rozmiarów i kształtów. Dzięki zaawansowanym technologiom produkcji, wykwalifikowanej kadrze, specjalistycznym obiektom i sprzętowi oraz precyzyjnym narzędziom badawczym wszystkie nowo rozwijane produkty pozwalają uzyskać najlepsze efekty końcowe.